Oferta Grile, Ławostoły, Patelnie

Sprzęt plenerowy

Oferta grile, ławostoły, patelnie

wstecz
Wyposażenie dodatkowe

Grill węglowy

150x70cm

100,0zł

1 do 3 dni
Wyposażenie dodatkowe

Patelnia Gazowa

40zł

1 do 3 dni
Drobny sprzęt

Taboret Gazowy

30,0zł

1 do 3 dni
Drobny sprzęt

Ławko stół piwny

Stół + 2 ławki

25,0zł

1 do 3 dni
Drobny sprzęt

Pokrowiec na ławostół piwny

na stół + 2 ławki

40,0zł

1 do 3 dni
Drobny sprzęt

Butla z gazem

Propan-Butan

60,0zł

1 do 3 dni
Drobny sprzęt

Stojak na śmieci

3 x 120L

20,0zł

1 do 3 dni

Wtej kategorii zamieściliśmy sprzęt plenerowy: namioty, ławki, ławki i stoliki i nie tylko, jakie znajdują się w naszej ofercie. Pragniemy zwrócić uwagę że jeśli planują Państwo organizację przyjęcia w plenerze, to nasza wypożyczalnia sprzętu plenerowego jest dokładnie tym czego Państwo oczekują. Stoły i krzesła Pin Catering są idealne dla naszych namiotów pod bankiety i eventy firmowe, rodzinne pikniki na świeżym powietrzu czy naturalnie wesela.

Proponujemy Państwu dużą ofertą stołów w różnych rozmiarach, kształtach. Pragniemy aby Wasze wydarzenie pozostało w pamięci gości. Jeśli organizują Państwo przyjęcia okolicznościowe, to PIN CATERING wypożyczalnia cateringowa jest rozwiązaniem idealnym, które zmniejsza koszty. Pamięajmy że tańszym rozwiązaniem jest wynajem niż sam zakup sprzętu cateringowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą PIN Catering, jaką jest wypożyczalnia stołów. Oferujemy szeroką gamę wysokojakościowego sprzętu, który wyróżni i uświetni każdy rodzaj przyjęcia. Jesteśmy największą wypożyczalnią wyposażenia gastronomicznego w zachodnio-południowej Polsce i funkcjonujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadamy własne magazyny o łącznej powierzchni 1500 m2 oraz flotę pojazdów umożliwiającą obsługę wielu wydarzeń jednocześnie. Oferujemy szeroki wybór sprzętów najwyższej jakości znanych światowych producentów, wykonanych z najlepszych materiałów i z największą dbałością o detale, zawsze eleganckich, czystych, błyszczących i gotowych do użycia na dowolnym evencie.

Dlaczego my?