Oferta szkło

Dlaczego my?


W tej kategorii zamieściliśmy szkło cateringowe i szkło bankietowe które znakomicie uzupełniają ofertę wypożyczalni stołów, obrusy i krzeseł PIN Catering - wypożczalnia sprzętu cateringowego. Jeśli stoją Państwo przed decyzją zroganizowania dużego wydarzenia to nasza wypożyczalnia szkła cateringowego jest dokładnie tym czego Państwo oczekują. Jeśli natomiast impreza ma bardziej cameralny charakter. Kategoria szkło bankietowi i caterigowe - Pin Catering jest idealnie dopasowana do różnych oczekiwań. Francusie wysokogatunkowe kieliszki Chef Sommelier lub funkcjonalne Arcooroc sprawdzą się na eleganckie przyjęcia, bankiety i eventy firmowe, rodzinne pikniki na świeżym powietrzu czy naturalnie wesela.

Proponujemy szeroką ofertą stołów o różnych wymiarach, kształtach. Natomiast w tej kategori przedstawiamy ofertę PIN Catering wypożyczalnia szkła bankietowego i cateringowego. Chcemy tak samo jak Wy aby Wasze wydarzenie odniosło sukces. Obsługa przyjęcia na kilkaset osób a następnie przetransportowanie i zmagazynowanie takiej ilości kieliszków do wina jest nie lada wyzwaniem. Wiemmy o tym i właśnie dla tego oferujemy usługi wynajem kieliszków do wina i szamapna. Wynajem szkła bankietowego. Jest to tańsze i łatwiejsze rozwiązanie niż zakup tak dużej ilości szkła.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą PIN Catering, jaką jest wypożyczalnia szkła caterigowego i bankietowego. Wrocław to miasto pełne wymagających klientów mając to na uwadze specjalizujemy się w dużych evantach. Naszym ogromnym atutem jest praca 24h, konkurencyjna cena i sprawność obsługi. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni stołów na różnorodne eventy.