Oferta sztućce

Dlaczego my?


Nie ma znaczenia czy będzie organizujesz bankiet, przyjęcie weselne czy urodzinowe. Oferta PIN Catering wypożyczalnie sztućców - to ekonomiczne rozwiązania profesjonalnej zastawy stołowej które sprawią, że każda okazja nabierze wyjątkowego charakteru!

O wyjątkowości oferty naszej wypożyczalni sztućców cateingowych i bankietowych świadczy przede wszystkim wysoka jakość ich wykonania — oferujemy Państwu łyżki, noże oraz widelce. Elegancki i stylowy design sztućców Hepp będzie idealnym uzupełnieniem każdej zastawy stołowej na przyjęciu bankietowym. Co więcej, większość dostępnej u nas kolekcji jest kilkukrotnie polerowana, co zapewnia produktom niespotykany połysk.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą PIN Catering, jaką jest wypożyczalnia szkła caterigowego i bankietowego. Wrocław to miasto pełne wymagających klientów mając to na uwadze specjalizujemy się w dużych evantach. Naszym ogromnym atutem jest praca 24h, konkurencyjna cena i sprawność obsługi. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni stołów na różnorodne eventy.