Szkło Sztućce Porcelana Podgrzewacze i termosy do potraw Podgrzewacze i termosy do
kawy i herbaty
Bufet Krzesła i pokrowce, stoły i obrusy Wyposażenie dodatkowe Sprzęt plenerowy - ławostoły, grille, namioty itp.


    S t r o n a   g ł ó w n a     O   n a s     O f e r t a     K a t a l o g     C e n n i k     Z a p y t a n i e   o f e r t.     P r o m o c j e     N o w o ś c i     D o s t a w a     R e g u l a m i n     G a l e r i a     R e f e r e n c j e     P a r t n e r z y     K o n t a k t

     © 2011 pincatering.pl 
     Wszelkie prawa zastrzeżone

    

    

     stat4u
 

N o w o ś c i   


Patera Melamina Pure

Patery protokątne do serwowania różnych potraw wykonane z trwałej, melaminy. Nie absorbują smaków i zapachów serwowanych potraw. Nadają się na każde przyjęcie, bardzo estetyczny wygląd, wysoka jakość jaką zapewnia producent powoduje, że ta nowość chętnie jest wybierana przez naszych klientów. Oferujemy Państwu dwa uniwersalne kolry biała i czarna.

Pokrowiec elastyczny w nowych kolorach

Oferowane przez nas pokrowce wykonane są z dzianiny elastycznej, która idealnie dopasowuje się do stołu, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny i nowoczesny wygląd. Dostepne są trzy kolory: biały, czarny i czerwony. Nasze pokrowce na stół dzięki swojej oryginalności odmienią wystrój każdego lokalu czy salonu nadając im wyjątkowy charakter. Nasze materiały podwyższą estetykę każdego przyjęcia, dodając niepowtarzalny efekt. Specjalnie wyselekcjonowany krój sprawia, że najzwyklejsze przyjęcie staje się niezapomnianym wydarzeniem, które długo będą wspominać jego uczestnicy. Kolorystyka pokrowców jest dobrana w taki sposób, że doskonale komponuje się z innymi dodatkami oraz potrafi podporządkować się pod każdy rodzaj organizowanej imprezy.

Finger food

Proponujemy Państwu atrakcyjną formę dań ułożonych na porcelanowych mini talerzykach, dla wygody Gości, mogą być również roznoszone na tacach przez kelnerówdania ułożone na porcelanowych mini talerzykach. JEst to bardzo wygodny a zarazem atrakcyjny sposób częstowania dań. Moga Państwo skorzystac z kilku przygotowanych form lub łączyć je w dowolny sposób..

Kaskada owalna i prostokątna

W nowej ofercie również kaskada półowalna, kaskada prostokątna, wykonane z wysokiej jakości materiałów ma szorokie zastosowanie dla gastronomii, zapewnia łatwy dostęp do potraw i przekąsek. Efektowany styl podania jest możliwy dzięki skorzystaniu z kilku poziomów działając na wyobrażnie klientów i zachęcając ich do skosztowaniu przekąsek ułożonych na kolejnych szklanych piętrach.

Namiot Biały

Prezentujemy Państwu wysokiej jakości namiot biały o rozmiarach 3 x 3m, kryty, komunijny nadający się na imprezy komunie, przyjęcia, dodatek do wesel. Wytrzymała tkanina ochroni Państwa gości lub wydawane posiłki przed słońcem, deszczem, wiatrem lub innymi niekorzystnymi warunkami lub poprostu będzie stanowić miejsce odpoczynku lub zaplecza.

Krzesło bankietowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości krzesła bankietowe o stalowym profilu malowanym proszkowo oraz siedziskiem i oparciem obszytym bardzo wytrzymała tkanina. Krzesła dzięki swojej wysokiej uniwersalności charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie. Cieszą się wysoką dużym zainteresowaniem klientów ceniącym sobie jakość. Zastosowanie odpowiedniego wkładu siedziska zachowuje najwyższy poziom wygody i komfortu użytkowania.

Pokrowce na krzesła

Nasze pokrowce na krzesła odmienią wystrój każdego lokalu czy salonu dodając im odrobinę luksusu. Nasze materiały zapewnią estetykę każdego przyjęcia, dodając niepowtarzalny efekt. Specjalnie wyselekcjonowany materiał sprawia, że najzwyklejsze przyjęcie staje się niezapomnianym wydarzeniem, które miło będą wspominać jego uczestnicy. Kolorystyka pokrowców jest dobrana w taki sposób, że doskonale komponuje się z innymi dodatkami oraz potrafi podporządkować się pod każdy rodzaj organizowanej imprezy.

Podgrzewacz do kawy i herbaty

Znajdujący się w naszej ofercie podgrzewacz do kawy do doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się na każdym przyjęciu, spotkaniu businesowym oraz imprezach masowych. Zawsze gorąca kawa i herbata to podstawa udanej obsługi gości. Dzięki podgrzewaczowi już nigdy kawa lub herbata nie staną się nigdy zimne, utrzymując je w optymalnej temperaturze. Drugą zaletą tego urządzenia jest jego wysokiej jakości wykonanie. Bardzo dobrze reprezentuje się podczas przyjęć. Dający się odczuć precyzyjny mechanizm skieruje żądaną ilość gorącego napoju do filiżanki a prosta obsługa powoduje, że korzystanie z niego niesie za sobą wiele przyjemności.


Pokrowce na stoliki koktajlowe

Nasze pokrowce na stoliki koktailowe odmienią wystrój każdego lokalu czy salonu dodając im odrobinę luksusu. Nasze materiały zapewnią estetykę każdego przyjęcia, dodając niepowtarzalny efekt. Specjalnie wyselekcjonowany materiał sprawia, że najzwyklejsze przyjęcie staje się niezapomnianym wydarzeniem, które miło będą wspominać jego uczestnicy. Kolorystyka pokrowców jest dobrana w taki sposób, że doskonale komponuje się z innymi dodatkami oraz potrafi podporządkować się pod każdy rodzaj organizowanej imprezy. Wybierz swój kolor i oczaruj swoich gości nasyconymi barwami jakie dostępne są w naszej ofercie.

Patera lustrzana

Prezentowana patera lustrzana dostępna w kilku wymiarach doskonale sprawia się na każdego rodzaju spotkaniach. Patera ładnie prezentuje się w kuchni jak i na sali. Idealnie nadaje się na wystrój stołu. Niekonwencjonalna estetyka oraz jej uniersalność sprawia, że idealnie nadaje się do podawania tortów i ciast, warzyw i owoców jak również różnych przekąsek takie jak schab i karczek pieczony, rolada z boczku, pasztet, wąsy drobiowe z dipem, tymbaliki mięsne, sery, żółte i wiele innych. 

Patera kamienna

Nasza patera kamienna dostępna w kilku formatach doskonale sprawia się na każdego rodzaju spotkaniach niewątpliwie podnosząc ich prestiż. Patera ładnie prezentuje się w kuchni jak i na sali. Idealnie nadaje się na wystrój stołu. Niekonwencjonalna estetyka oraz jej uniersalność sprawia, że idealnie nadaje się do podawania tortów i ciast, warzyw i owoców jak również różnych przekąsek takie jak schab i karczek pieczony, rolada z boczku, pasztet, wąsy drobiowe z dipem, tymbaliki mięsne, sery, żółte i wiele innych. Wszechstronne zastosowanie patery podwyższa jej użyteczność na małych i dużych wystawkach.

Patera trzypietrowa

Nasza patera wielopoziomowa dostępna w kilku formatach doskonale sprawia się na każdego rodzaju spotkaniach niewątpliwie podnosząc ich prestiż. Patera ładnie prezentuje się w kuchni jak i na sali. Idealnie nadaje się na wystrój stołu eksponując każdy z trzech pięter. Niekonwencjonalna estetyka oraz jej uniwersalność sprawia, że idealnie nadaje się do podawania tortów i ciast, warzyw i owoców jak również różnych przekąsek takie jak schab i karczek pieczony, rolada z boczku, pasztet, wąsy drobiowe z dipem, tymbaliki mięsne, sery, żółte i wiele innych. Wszechstronne zastosowanie patery podwyższa jej użyteczność na małych i dużych przestrzeniach stołów. Najczęściej wykorzystywana do wszelkiego rodzaju słodkości w postaci ciasta także owoców.
SVERA.PL - TWORZENIE STRON WWW I ADMINISTRACJA